Galatasaray, Riyad’a Derbi Maçı İçin Gitti

featured

Sarı-Kırmızılı Ekip, Suudi Arabistan’a Sevk Edildi

Galatasaray, Fenerbahçe ile yapacakları derbi maçı için harekete geçti. İstanbul Havalimanı Genel Havacılık Terminali’nden kalkan özel uçakla müsabakanın oynanacağı Riyad kentine giden takım, büyük bir heyecanla maça hazırlanıyor.

Önemli İsimler Havalimanında Görüldü

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur, havalimanına özel araçlarıyla gelerek takımın yanında yer aldı. Oyuncular ise takım otobüsüyle terminale ulaştı.

Başkan Özbek: “Galatasaray Kazanacak”

Dursun Özbek, havalimanında gazetecilere yaptığı açıklamada maç hakkında görüşlerini paylaştı. “2023 yılının son kupası ve son derbisi Suudi Arabistan’da oynanacak. Güzel bir maç olacağını düşünüyorum çünkü her iki takım da çok iyi hazırlandı. Her iki takım için de önemli bir kupa. Kazanan inşallah Galatasaray olacak. Kupayı alıp taraftarlarımızı ve bizi izleyenleri memnun etmek istiyoruz. Ben şimdiden takımıma başarılar diliyorum. Güzel bir maç için herkes hazırlansın.” şeklinde konuştu.

Özbek, Galatasaray’ın Başarılı Bir Sene Geçirdiğini Belirtti

Dursun Özbek, sportif anlamda Galatasaray’ın iyi bir sene geçirdiğini ifade etti. “Cumhuriyet’imizin 100. yılı olması sebebiyle aldığımız şampiyonluk çok önemliydi. Ben bütün taraftarlarımıza selam yolluyorum ve yeni yıllarını kutluyorum. İnşallah sağlıklı ve başarılarla dolu yeni bir yıl olur.” şeklinde konuştu.