Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Açıklamalarda Bulundu: Galatasaray Derbisi ve Yaşanan Gerilim

featured

Ali Koç’un Galatasaray Derbisi Sonrası Açıklamaları

Gerçek Şampiyonu Gösterdik: “Bugün biz gerçek şampiyonun kim olduğunu; şerefsizlere, hırsızlara, alçaklara gösterdik. Takımımız kahramanca savaştı. Allah onlardan razı olsun.”

Sistemi Yerle Bir Etmeye Az Kaldı: “Biz, herkesi yendik ama sistemi yenemedik. Ama az kaldı, sistemi yerle bir etmeye az kaldı. Bunu pek çok kulüp istiyor.”

Ligin Dengelerini Alt Üst Ettiler: “Bir takımı şampiyon yapmak için, bazı takımları ligde tutmak için kurgulamış olduğunuz dizayn ligimizin tüm dengelerini alt üst etmiştir.”

Ali Koç’un Dursun Özbek’e Cevabı

Dursun Özbek’e Cevap: “Dursun Özbek, beni düelloya mı çağırıyor? Biz iki senedir televizyonların karşısında düelloya çağırıyoruz. Düello değil, tartışalım. İnsanlar iki başkanın da kimliğini, kişiliğini görsün.”

Hakemi Unutacak Değiliz: “Maçı kazandık diye hakemi unutacak değiliz. Hem Galatasaray’ı hem Fenerbahçe düşmanlarını hem hakemleri yendik. TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin bizlere yaşatmadığı skandal kalmadı.”

Selahattin Baki’nin Açıklamaları

Hakemİ Unutacak Değiliz: “Takımımızı, hocamızı tebrik ediyorum. Bu herhangi bir derbi galibiyeti değil, ötesidir. Bu galibiyet, argümanlarımızı güçlendirdi.”

Biz Siyasetçilere Yanağımızı Okşatmıyoruz: “Başkanımızla yaşadığımız 3 saniyelik bir şey. Biz başkaları gibi siyasetçilere yanağımızdan makas aldırtmıyoruz!”