Vücut Geliştirme Antrenöründen Yerli Wolverine’a Dönüşüm

featured

Özer Tetik: Wolverine’a Dönüşen Antrenör

Vücut geliştirme antrenörlüğü yapan 39 yaşındaki Özer Tetik, spor salonlarının yanı sıra film ve dizi setlerinde de zaman geçiriyor. Üç yıl önce diziden ayrıldıktan sonra imaj değişikliğine giden Tetik, küçük bir çocuğun kendisini ‘Wolverine’ karakterine benzettiğini fark edince hayatı değişti.

Yerli Wolverine Olma Serüveni

İnternet üzerinden karakteri inceleyen Tetik, yüz tipi ve vücut hatlarının benzediğini fark ederek imajında ufak değişiklikler yapmaya başladı. Özel olarak yaptırdığı pençe figürüyle zamanla “Yerli Wolverine” olarak tanınmaya başlayan Tetik, Türkiye genelinde organizasyonlara katılarak gençlerden büyük ilgi görüyor.

Doğallığıyla Dikkat Çekiyor

Özer Tetik, Wolverine karakterine benzemek için çaba göstermediğini, sadece saçlarına fön çektiğini ve doğallığıyla benzediğini belirtiyor. Sosyal medyada ve sokakta film sahnelerini aratmayan pozlar ve hareketlerle dikkatleri üzerine çeken Tetik, amacının insanlara güzel hatıralar bırakmak olduğunu vurguluyor.

Ailesinden Destek

Özer Tetik’in ‘Yerli Wolverine’ kimliği ailesi tarafından da destekleniyor. 3 çocuğunun babalarının bir kahramana benzetilmesiyle gurur duyduğunu belirten Tetik, insanların ilgisiyle mutlu olduğunu ve amacının insanlara pozitif anılar bırakmak olduğunu dile getiriyor.