Tarkan Yeni Albümü ‘Kuantum 51’ ile Sevenleriyle Buluştu

featured

Tarkan’ın Uzun Ara Sonrası Yayınladığı ‘Kuantum 51’ Albümü

Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yılında ‘Sen Rahat Uyu’ adlı marşıyla gündeme gelen Tarkan, uzun bir aradan sonra yeni albümü ‘Kuantum 51’ ile sevenleriyle buluştu.

Albümdeki Şarkılar ve Prodüktör Bilgileri

Tarkan’ın prodüktörlüğünü üstlendiği ‘Kuantum 51’ albümünde sanatçının kendi bestesi olan ‘Yo’ parçasının yanı sıra Aysel Gürel, Günay Çoban, Güler Özince, İskender Paydaş, Murat Matthew Erdem, Turaç Berkay Özer ve Serkan İzzet Özdoğan imzalı şarkılar da yer alıyor. Albümdeki düzenlemeler ise Ozan Çolakoğlu, Ateş Berker Öngören, İskender Paydaş, Murat Matthew Erdem, Turaç Berkay Özer ve Mert Kemancı’ya ait.

Albümün Dünya Çapında Yayını

Pro İletişim tarafından yapılan açıklamaya göre ‘Kuantum 51’, dünya genelinde Apple Music, Spotify, Yandex Music gibi dijital platformlarda geniş kapsamlı olarak yayınlandı. Apple Music, Almanya, Hollanda, Belçika, İsviçre, Lüksemburg ve Fransa gibi ülkelerde albümü ana sayfalarında ve çalma listelerinde ön plana çıkardı. Ayrıca Spotify, Türkiye dışında Almanya, Amerika, Hollanda ve Meksika gibi ülkelerde Türkçe bir albüme ana sayfalarında yer verdi.

Tarkan’ın Müzik Kariyeri

2017 yılında ’10’ adlı albümüyle müzikseverlerle buluşan Tarkan, ‘Kuantum 51’ albümüyle de geniş kitlelere hitap etmeye devam ediyor.