Prodüktör ve Sanatçı Menajeri Erkan Özerman Vefat Etti

featured

Kanserle Mücadele Eden Erkan Özerman, 86 Yaşında Hayatını Kaybetti

Bir süredir kanserle mücadele eden prodüktör, organizatör ve sanatçı menajeri Erkan Özerman, 86 yaşında hayatını kaybetti. Özerman için Zincirlikuyu Camii’nde helallik alındı. Törene Erkan Özerman’ın kardeşleri Mehmet Volkan Özerman ile Nurkan Tekelioğlu, eski manken Engin Koç, eski manken Yusuf Azuz, manken Ece Gürsel, 1988 güzeli Sibel Tan Arıkan, şarkıcı Ege, yapımcı İzzet Öz ve sevenleri katıldı.

Erkan Özerman’ın Cenazesi İzmit’e Götürüldü

Helallik alınmasının ardından Erkan Özerman’ın tabutu omuzlara alınarak toprağa verilmek üzere İzmit’e götürüldü. Erkan Özerman’ın cenazesi aile mezarlığında defnedilecek.

“Türkiye’ye Çok Şey Kazandırdı”

Cenaze törenine katılan eski manken Engin Koç, “Best Model’de çalıştık. Kendisi kurucu başkandı. Eşi bulunmaz bir insandı. Türkiye’ye çok şey kazandırdı. İyiliksever, işini çok iyi yapan, yeniliğe açık bir insandı. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun” dedi.

“Büyük Bir Devir Kapandı”

1990’lı yılların gözde mankenlerinden Sibel Tan Arıkan ise “Erkan abinin ilk yarışmasının kraliçesiyim. Best Model of Turkey. Onun bana verdiği tacı o seneden sonra devamlı bir gururla taşıdım. Her yerde bunun faydasını gördüm. Erkan abi anlatılamayacak kadar dolu dolu bir insandı. Mankenlik yarışmasında jüride bulundum ve gurur duydum. Bu tacı en güzel şekilde gençlerimize aktarmayı taşımayı hedefliyoruz. Erkan abi her zaman kalbimizde tacı da baş tacımız olarak kalacaktır. Huzur içinde uyusun. Büyük bir devir kapandı” diye konuştu.