Paris Hilton: “Kaldığım Tedavi Merkezinde İlaç Verildi ve İstismara Uğradım”

featured

Paris Hilton, Temsilciler Meclisinde Konuştu

Amerikalı ünlü model Paris Hilton, 16 yaşındayken kaldığı yatılı tedavi merkezinde zorla ilaç verilmesi ve cinsel istismara uğramasıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hilton, The Hill gazetesine göre, “Çocuk Refahının Güçlendirilmesi ve Amerika’nın Çocuklarının Korunması” konulu oturumda konuştu.

Hilton: “Zorla İlaç Verildim ve Cinsel İstismara Uğradım”

Hilton, konuşmasında 16 yaşındayken yaşadığı korkunç deneyimi anlattı. Hilton, evdeki yatağından gece yarısı nasıl koparıldığını ve yatılı tedavi merkezine nasıl nakledildiğini detaylarıyla paylaştı. Hilton, “Zorla ilaç verildi ve personel tarafından cinsel istismara uğradım. Şiddetli baskı gördüm, koridorlarda sürüklendim, çırılçıplak soyuldum ve hücre hapsine atıldım” dedi.

Hilton: “Çocuklar Güvenli Aile Merkezlerinde Büyümeyi Hak Ediyor”

Hilton, koruyucu aileye verilen çocukların soğuk tesislerde büyütülmemesi gerektiğine vurgu yaparak, yaşadıkları muamele suç teşkil ettiğini belirtti. Hilton, çocukların güvenli aile merkezlerinde büyümeyi hak ettiklerini dile getirerek, “Siz önemlisiniz, geleceğiniz önemli, güvende olmak ve desteklenmek için her fırsatı hak ediyorsunuz” ifadelerini kullandı.