Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Kukla Atölyesi Çocuklar İçin Ücretsiz Eğitimler Sunuyor

featured

Kukla Yapım Atölyesi Çocuklara Yaratıcılık ve El Becerilerini Geliştirmeleri İçin Fırsat Sunuyor

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları bünyesinde faaliyet gösteren Kukla Yapım Atölyesi, çocuklar için harika bir fırsat sunuyor. Burada çocuklar, yaratıcılıklarını ve el becerilerini geliştirirken aynı zamanda oyun yoluyla kendilerini ifade etme şansı buluyor.

Ücretsiz Eğitimler Filiz Çankaya Uzun Yönetiminde Devam Ediyor

Kukla Atölyesi, Filiz Çankaya Uzun yönetiminde ücretsiz eğitimlerine devam ediyor. ‘1. Dönem Kukla Yaz Kursu’ yoğun bir katılımla başladı ve 500’den fazla başvuru aldı.

Çocuklar Hem Eğleniyor Hem Öğreniyor

Atölyelerde ‘Kukladan Masala’, ‘Polar Kukla Yapımı’, ‘Boncuk Kukla Yapımı’, ‘Karton Kukla Yapımı’, ‘Ahşap Kukla Yapımı’, ‘Kukla Oynatımı’, ‘Kuklam Masal Anlatıyor’ ve ‘Kuklam Şarkı Söylüyor’ gibi eğitimler veriliyor. Burada çocuklar teorik ve pratik eğitimlerle eğlenirken aynı zamanda öğreniyorlar.

Çocuklar İçin Yaz Döneminin Vazgeçilmez Adresi

Bu eğitimler aracılığıyla dil ve konuşma becerisi, dikkat, odaklanma, koordinasyon ve senkronizasyon gibi birçok önemli beceri gelişimi destekleniyor. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Kukla Atölyesi, çocuklar için yaz döneminin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor.