Daha İyi Bir Yarın ve Bu Haftanın Diğer Yeni Filmleri

featured

Daha İyi Bir Yarın

“Daha İyi Bir Yarın”, Hande Doğandemir, Yağızcan Konyalı ve Nur Fettahoğlu’nun başrollerini paylaştığı romantik bir film. Emre Kavuk’un yönetmenliğini üstlendiği yapım, sevgilisi tarafından terk edilen bir gencin aşk acısıyla başlayan hikayesini konu alıyor.

Veda Partisi

“Veda Partisi”, Ufuk Cebeci’nin yönettiği bir komedi filmi. Bir siyasi parti başkanının eşi olan Yonca’nın bekarlığa veda partisinde yaşananları anlatan filmde, başrollerde Toygan Avanoğlu, Aslı Bekiroğlu, Seda Akman ve diğer başarılı oyuncular yer alıyor.

Sekiz1

“Sekiz1”, Vural Eyikan’ın yönettiği yerli aksiyon filmi. Enes Kurt, Sinan Çelik ve Cihan Dönmez’in başrollerini paylaştığı yapım, aksiyon tutkunlarını heyecanlandırmaya aday.

Kötü Oyuncu

“Kötü Oyuncu”, Jorge Cuchi’nin yönetmenliğini yaptığı bir film. Bir aktörün, film çekimi sırasında rol arkadaşının suçlamasıyla karşı karşıya kalmasını konu alan yapım, Meksika’da çekilmiş ve Alfonso Dosal, Fiona Palomo ve Gerardo Trejoluna gibi isimleri buluşturuyor.

Siccin 7

“Siccin 7”, Alper Mestçi’nin çektiği yerli korku serisinin son filmi. Mafyadan kaçan bir adamın ve ailesinin yaşadığı korku dolu olayları ele alan yapım, korku severler için heyecan verici bir seçenek.

Işıkları Kapat

“Işıkları Kapat”, Mark MacNicol’un Birleşik Krallık yapımı filmi. Gün ışığı fobisi olan genç bir kızın hikayesini anlatan yapım, başrollerde Adam Robertson, Kirsty Strain ve Rachel Flynn’i izleyicilerle buluşturuyor.

Mahzen

“Mahzen”, Freya Allan, Peter Mullan ve Ned Dennehy’in rol aldığı bir Birleşik Krallık yapımı korku filmi. Alberto Corredor’un yönettiği filmde, korku dolu anlar seyircileri bekliyor.

Ters Yüz 2

“Ters Yüz 2”, Kelsey Mann’in yönettiği ABD yapımı sevilen animasyonun ikinci filmi. Ergenlik dönemine giren Riley’nin zorlu maceralarını konu alan yapım, animasyon tutkunları için kaçırılmayacak bir seçenek.

Süper Maymun Shimmy

“Süper Maymun Shimmy”, Dick Zondag ve Ralph Zondag’ın yönettiği bir film. Süper güçlerini keşfeden maymun Shimmy’nin, kötü güçlere karşı verdiği mücadeleyi anlatan yapım, izleyicilere eğlenceli anlar vaat ediyor.