The Bay Beach Otel İle Unutulmayacak Bir Balayı

featured

Yeni evlenen çiftler, muhteşem bir tatil ve balayı yapmayı ister. Bu balayında hem havuz hem Deniz seçenekleri olması aynı zamanda muhteşem bir koy manzarası olması, tatili daha da güzel hale getirir. Bu seçeneklerin yanı sıra otelde bulunan kafeterya ve kaliteli bir mutfak seçeneği ile yeme içme konusunda da pek çok alternatifler sağlanır. Aynı zamanda balayı için suit odalar ya da villa bungalow tarzı birbirinden hoş seçeneklerde bulunduğu için tercih yapmak daha kolay olur. Onların dışında aile suiti seçenekleri de mevcuttur.

Adeta cennetten bir parça olan koyda balayı yapmak isteyen kişiler için özel odalar hazırlatılarak muazzam bir balayı yapmak mümkün olur. Bu alternatiflerin her birinden en kaliteli şekilde faydalanmak için the Bay Beach Otel de tatil yapabilirsiniz.

The Bay Beach Otel İle Sunulan Alternatifler

Otelde kafeterya ve mutfak seçeneklerinin dışında sunulan birbirinden hoş oda seçenekleri ile harika bir tatil yapmak mümkün olur. Ayrıca Muğla Fethiye arasında bulunan ve burada bulunan günlüklü koyu ile koyu manzarası eşliğinde denize girmek ve berrak denizin keyfini çıkarmak mümkündür. Koyun tertemiz ve berrak suyu sayesinde harika bir deniz tatili yapmak mümkündür. Aynı zamanda havuz seçenekleri ile de ister Deniz ister havuz seçeneklerini değerlendirmek ve keyfini çıkarmak mümkün olur. Suit odalar dışında standart odalarında bulunması ile herkese hitap edecek tarzda seçenekler mevcuttur.

Muğla Fethiye’de bulunan bu muhteşem seçeneklerden faydalanmak için the Bay Beach Otel ile en güzel tatili yapmak mümkündür.

Hemen Rezervasyon İçin:

Fethiye The Bay Beach Club Hotel

0252 424 09 73

Web Site: https://www.thebaybeachhotel.com/

Facebook: https://www.facebook.com/thebaybeachclubhotel

Instagram: https://www.instagram.com/thebaybeachclub/