Parlayan Yıldızı ile Emirhan Turan kimdir ?

featured

Emirhan Turan 6 Temmuz 2003 yılında Düzce’de dünyaya geldi. Bugün ise birçok platformda en çok konuşulan ve takip edilen isimlerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Müzik sektöründe genç Yaşına rağmen ben de varım diyen yetenekli isim sergilemiş olduğu DJ performansları ile göz dolduruyor.

Emirhan Turan müzik sektöründe var olmayı hedefleyen ve bunun için kendine her daim geliştirmeye adayan bilinçli bir neslin en önemli temsilcilerindendir.  Çünkü var olan yeteneklerini sektördeki gelişimlere uydurmadığı sürece var olamayacağını bilincinde olduğunu ifade ediyor. Bunun için eğitimin gerekliliğini ve gelişimin önemini her daim en yakından takip ettiğini sergilemiş olduğu performanslarda da gösteriyor.

Emirhan Turan bugün milyonlarca insan tarafından takip edilen çok başarılı performanslar sunuyor. Sosyal platformlarda adını sıkça duyduğumuz genç yetenek bundan sonrası için çok daha büyük hedeflere sahip olduğunu ifade ediyor. Bu hedeflere ulaşabilmek için hep bir mücadele içerisinde olacağını çok genç Yaşına rağmen kavramış durumda. Bu da onun yeni neslin en başarılı temsilcilerinden birisi olduğunu gösteriyor.

Emirhan Turan yaptığı işte şimdiden fark yaratan adımlar atmaya başarabiliyor. Müzik konusunda sahip olduğu yetenek ve kendini geliştirme isteği olur çok hızlı bir şekilde geleceğe taşıyor. Daha şimdiden aynı sektörde yarıştığı büyük isimler onun yeteneğinin farkına varıyor. Ve takipçilerinin desteği ile başarılı isimlere meydan okuyabilecek düzeye ulaşabiliyor.

Instagram adresi:

https://instagram.com/djemirhanturan

Youtube kanalı:

https://youtube.com/c/EmirhanTurans