Milli Eğitim Bakanı Tekin, Keçiören Kocatepe İlk ve Ortaokulunu Ziyaret Etti

featured

Bakan Tekin, Yaz Dönemi Mesleki Çalışma Programına Katılan Öğretmenlerle Buluştu

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre, Bakan Tekin, Keçiören Kocatepe İlk ve Ortaokulu’nu ziyaret ederek, yarın sona erecek yaz dönemi mesleki çalışma programına katılan öğretmenlerle bir araya geldi.

Öğretmenlerden Karşılama, Bakan Tekin’den Destek Sözü

Okula gelişinde öğretmenler tarafından çiçeklerle karşılanan Bakan Tekin, yürütülen faaliyetler hakkında bilgi aldı. Tekin, tüm imkanlarıyla öğretmenlerin yanında olacaklarını belirterek, mesleki çalışma döneminin sona ereceği 28 Haziran’dan sonra yaz tatiline girecek öğretmenlerin sağlıklı ve huzurlu bir tatil geçirmelerini diledi.

Öğretmenlerin Memnuniyeti ve Teşekkürleri

Öğretmenler, öğretmen-veli görüşmesini randevuya bağlayan haberlermersin.com sistem, yeni müfredat değişikliği, Öğretmenlik Meslek Kanunu gibi Bakanlık projelerinden memnuniyetlerini belirtti. Eğitim öğretim konusunda görüş, öneri ve beklentilerini paylaşan öğretmenler, ziyaretinden dolayı Bakan Tekin’e teşekkür etti.

Yeni Müfredatla İlgili Çalışmalar

Öğretmenler, yüz yüze gerçekleştirilen mesleki çalışma programında, Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli kapsamında hazırlanan yeni müfredatla ilgili incelemeler yaparak raporlarını Bakanlığa göndereceklerini açıkladılar.