Filli Boya, Yansıt Renk Koleksiyonuyla Yılın Renklerini duyurdu!

featured

Türkiye’nin trendleri belirleyen markası Filli Boya, Yansıt Renk Koleksiyonuyla Yılın Renklerini duyurdu. Koleksiyon, sevdiklerimizle geçirdiğimiz “Değerli Anlar”ı biriktirmeye, birlikte olmanın tadını çıkarmaya odaklandı. Yılın Rengi olan sıcak turuncu tonlarından Kıvılcım 230, mekanlara enerji getirmek üzere tasarlandı. 

Türkiye’nin lider boya markası Filli Boya, Yılın Renklerini içeren Yansıt temalı renk paletiyle sevdiklerimizle geçirilen “Değerli Anlar”ı çoğaltmaya, hatırlamaya ve yansıtmaya odaklandı. Daha kucaklayıcı mekanlar yaratmanız, birlikte olmanın tadını çıkarmanız ve ilham almanız için özenle tasarlanan Filli Boya-Yansıt renkleri bir aradalığın neşesi ve huzurunu ifade ediyor. Koleksiyon, her rengin tek başına veya bir arada kullanımlarıyla farklı duyguların yansımalarını keşfetmeniz, daha kucaklayıcı mekanlar yaratmanız, birlikte olmanın tadını çıkarmanız ve ilham almanız için özenle tasarlandı.  Filli Boya 2023 Yansıt Renk koleksiyonu, her güzel anın güzel enerjisini biriktirmek ve daima korumak arayışınızda duygulara hitap eden renkleriyle size ilham verecek.   Zamansız renklerle evinizin her odası mutluluk ve enerji veren alanlara dönüşecek.

Duvarlarınızda Kıvılcım 230 enerjisi

Doyumsuz bir sohbetle buluşulan aile yemeklerinin mutluluğu, çocuklarla beraber geçirilen vaktin neşesi, evlerimizi çınlatan dost kahkahaları, çimenlerde yalınayak dolaşırken yaşadığımız rahatlık, herşeyden uzaklaşıp bir kitabın sayfaları arasında kaybolduğumuz anların tadı Yansıt Renk Paletiyle hiç unutulmamak üzere evinizin duvarlarına yansıyor.

Yansıt Renk Paletinin anahtar rengi olan Kıvılcım’ı tek başına kullanabilir ya da paletteki diğer renklerle kombinleyerek rengin boyut ve enerjisini zenginleştirebilirsiniz.

Her ana enerji katacak Kıvılcım 230’un sıcacık turuncusu, ruhu dinlendirecek sakin ve dingin bej tonlarından Bej 35, mekana sofistike hava katan zarif kırmızılardan Koral 95, okyanusların ve gökyüzünün derin maviliğini hissettiren Kozmik 155, doğanın arındırıcı dokunuşunu evinize taşıyan pastel yeşil tonlu Kaktüs 20 ve tüm bu duyguları mükemmel dengeyle buluşturan Andezit 25 grisi ile Filli Boya 2023 renkleri;  sevdiklerinizle bir arada olduğunuz her eşsiz ve değerli anı, anılara dönüştürerek daima hayatınıza yansıtıyor.