Başarılı Piyanist The Skade Farklı Çalışmalarla Dikkat Çekiyor

featured

The Skade Hollanda’da doğup büyüyen başarılı bir Piyanist olarak biliniyor. 28 Ekim 1994 yılında Hollanda’nın Amsterdam kentinde bağlı Noord-Holland’da Dünyaya gelen The Skade henüz 4 yaşındayken müzik Tutkusu fark eden ailesinin de desteği ile enstrümanlarla tanışıyor. 4 yaşında tanıştığı enstrümanlarla 18 yaşına kadar Amatör bir yolculuk içerisinde seyrediyor. 18 yaşına kadar müzik tutkusunu hobi olarak adlandıran The Skade ilk profesyonel çalışmalarına 18 yaşından itibaren başlıyor.

The Skade enstrüman olarak en büyük tutkuyu piyanoya karşı hissettiğini ifade ediyor. Bugün çok iyi bir piyanist aynı zamanda iyi bir davulcu olan The Skade tüm bunlarla birlikte bir sanatsever olduğunu da anlatıyor. Sanata ve sanatçıya karşı her zaman büyük bir saygı içerisinde olduğunu belirten genç yetenek bu tutkuları ile birlikte aynı zamanda bir yazılımcı olarak mesleğini icra ediyor.

The Skade 18 yaşına kadar müzikle hobi olarak ilgilendikten sonra artık profesyonel bir adım atması gerektiğini düşünerek Prodüksiyon hizmetleri vermeye başlıyor.  28 Ekim 2021 tarihinde ilk single çalışması olan Life Me Alone’u yayınlıyor. Spotify ve YouTube gibi çok önemli müzik otoritelerinin listelerinde yer alan bu single önemli bir başarı elde etmesini aracılık ediyor. 4 yaşından bu yana ailesinin de desteği ile müziğe karşı olan ilgisinin meyvelerini artık toplamaya başladığını düşünüyor.

Instagram: https://www.instagram.com/theskade/

Spotift: https://open.spotify.com/artist/1zbgSlI4Rpj8nGvfzlHpJ7

Imdb: https://www.imdb.com/name/nm13514357/